KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197123
nr 1619 7123
Oidentifierad konstnär. Signerad B Neuman, "Solnedgång". Olja på duk, 29x33 cm, yttermått inklusive ram: 40x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:47:29
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr